• Raspisi

    Datum:

    17.12.2017.

    Vrsta netjecanja: HSPS Bodovni turnir
    Plesovi: Standardni i latinsko-američki plesovi
    Promo naziv: Bolero Dance Festival 2017
    Mjesto: Zagreb
    Mjesto: Kristalna dvorana hotela Westin
    Adresa: Kršnjavoga 1, Zagreb
    Razredi: Prema Natjecateljskom pravilniku HSPS-a
    Satnica: Pilot projekt
    08:30 Ulaz Pilot projekt
    09:00 Zagrijavanje grupa i formacija po redoslijedu nastupa
    do 09:00 Podizanje starnih brojeva
    09:30 Zagrijavanje pojedinaca
    10:00 Početak natjecanja Pilot Projekta

    Bodovni turnir
    13:30 Ulaz
    do 14:00 Podizanje starnih brojeva BT D i C kategorije
    14:30 Početak BT za D i C kategorije
    do 17:30 Podizanje starnih brojeva B, A, I kategorije
    18:00 Početak BT za B, A, I kategorije
    pojedine kategorije će se natjecati u večernjem dijelu natjecanja

    Prvenstvo GRADA ZAGREBA
    do 18:00 Podizanje starnih brojeva
    19:30 Početak Prvenstva Grada Zagreba
    Raspored kola
    Povjerenik: Nenad Barac
    Suci:  
    Obrada rezultata: Norbert Somogyi
    Rok prijave: 10.12.2017.
    Rok odjave: 13.12.2017.
    Organizator: PK Bolero - Zagreb
    Suorganizator: ŠPK Optimus
    Kontakt osoba: Gordan Vogleš, Rade Janjić
    Kontakt broj:
    E-mail adresa:
    Download Raspis
    Prijava Prijave i odjave su zatvorene!

    invitationbanner

    Datum:

    17.12.2017.

    Vrsta netjecanja: Prvenstvo grada/županije
    Plesovi: Standardni i latinsko-američki plesovi
    Promo naziv: Prvenstvo grada Zagreba
    Mjesto: Zagreb
    Mjesto: Kristalna dvorana hotela Westin
    Adresa: Kršnjavoga 1, Zagreb
    Razredi: Prema Natjecateljskom pravilniku HSPS-a (ZSPS)
    Satnica: Pilot projekt
    08:30 Ulaz Pilot projekt
    09:00 Zagrijavanje grupa i formacija po redoslijedu nastupa
    do 09:00 Podizanje starnih brojeva
    09:30 Zagrijavanje pojedinaca
    10:00 Početak natjecanja Pilot Projekta

    Bodovni turnir
    13:30 Ulaz
    do 14:00 Podizanje starnih brojeva BT D i C kategorije
    14:30 Početak BT za D i C kategorije
    do 17:30 Podizanje starnih brojeva B, A, I kategorije
    18:00 Početak BT za B, A, I kategorije
    pojedine kategorije će se natjecati u večernjem dijelu natjecanja

    Prvenstvo GRADA ZAGREBA
    do 18:00 Podizanje starnih brojeva
    19:30 Početak Prvenstva Grada Zagreba
    Raspored kola
    Povjerenik: Nenad Barac
    Suci:  
    Obrada rezultata: Norbert Somogyi
    Rok prijave: 10.12.2017.
    Rok odjave: 13.12.2017.
    Organizator: ZSPS
    Suorganizator: ŠPK Optimus
    Kontakt osoba: Marina Kraševac Barišić
    Kontakt broj:
    E-mail adresa:
    Download Raspis
    Prijava Prijave i odjave su zatvorene!